A A A

Historia Parafii

  • 20.08.1998 r. - powstanie parafii
  • 30.11.2005 r. - poświęcenie kościoła

 

  • Odpust parafialny: IV Niedziela Wielkanocna.
  • Liczba mieszkańców: 4200 osób.
Proboszczowie:
ks. Andrzej Pastuszak 20.08.1998 -
Rezydenci:
ks. Piotr Skiba           01.10.2014 - 30.06.2016
wakat                        01.07.2016 - 30.01.2017
ks. Marcin Szczodry    01.02.2017 -
Wikariusze:
ks. Zbigniew Niemasik 24.06.2002 - 13.09.2002
ks. Mirosław Mazguła  16.09.2002 - 23.08.2004
ks. Tadeusz Łapyr       24.08.2004 - 30.09.2007
wakat                         01.10.2007 - 24.08.2008
ks. Tomasz Worobec   25.08.2008 - 30.01.2013
wakat                         01.02.2013 - 22.08.2014
ks. Paweł Wiśniewski   23.08.2014 -